Kıvanç Tatlıtuğ Offical Web Site

Menu
Sosyal Yardım Çalışmaları

Devamını Oku

UNICEF İYİ NİYET ELÇİSİ KIVANÇ TATLITUĞ, 20 KASIM DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ’NDE UNICEF İLE ÇOCUK HAKLARINI DESTEKLEDİ!

20 Kasım 2018

UNICEF’in eğitim hakkından mahrum, açlık ve savaş koşullarında yaşamaya çalışan çocuklar için farkındalık yaratmak amacıyla #DünyaÇocukGünü ve #GoBlue etiketlerinin kullanarak başlattığı farkındalık kampanyasına UNICEF İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ da destek verdi! Destek kampanyasında herkese çocuklar için bir günlüğüne dünyayı maviye boyama çağrısı yapıldı…

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ CARETTA CARETTALARI DENİZE ULAŞTIRDI!

09 Ağustos 2018

Kıvanç Tatlıtuğ marka yüzü olduğu Mavi jeans’in 2014 yılından beri ‘Ekolojik Araştırmalar Derneği’ ile birlikte yürüttüğü, nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarının korumaya alınmasının amaçlayan ‘Indigo Turtles’ projesi kapsamında gerçekleşen kampa katıldı. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek Mahallesi’nde gerçekleşen kampta Tatlıtuğ, kumsaldaki 64 yavru kaplumbağayı tek tek yuvalarından çıkarıp, denize ulaşmasını sağladı.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ’DAN YENİ YIL HEDİYE ÖNERİSİ

27 Aralık 2016

“Yeni yıl hediyelerimle sevdiklerimi mutlu ederken çocuklara umut vermeyi seçiyorum. Sizi, hediyelerinizi UNICEF www.hayatverenhediyeler.org’dan seçmeye davet ediyorum. Siz e-kart ile yeni yıl mesajınızı sevdiğinize iletirken, UNICEF yaşamsal hediyenizi 150’den fazla ülkede en zor durumdaki çocuklara ulaştırsın.” #herçocukiçin #foreverychild #UNICEF #KıvançTatlıtuğ

Devamını Oku

UNİCEF TÜRKİYE İYİ NİYET ELÇİSİ KIVANÇ TATLITUĞ’DAN EĞİTİME TAM DESTEK!

07 Aralık 2016

UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ, Hollyvvood’un ünlü oyuncuları Robert Dovvney Jr, Liam Neeson ve Tom Hiddleston ile birlikte Unicefin #AcilDurumDersleri kampanyasına destek verdi AB ve UNICEF’in iş birliğiyle acil durumlar ve krizler yüzünden eğitim haklarından mahrum kalan çocuklar için farkındalığını arttırmak adına başlatılan #EmergencyLessons (#AcilDurumDersleri) kampanyasına UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’dan da destek geldi. Sosyal medya aracılığıyla başlatılan ve zor koşullar yüzünden eğitim haklarından mahrum kalan milyonlarca çocuğun sesini duyurmayı amaçlayan kampanyaya Robert Downey Jr, Liam Neeson ve Tom Hiddleston başta olmak üzere dünya çapında tanınmış ve başarılı pek çok isimden destek geldi. Türkiye’den aynı kampanyaya destek olan Kıvanç Tatlıtuğ ‘da UNICEF’in 70. yaş gününde kendi çocukluk fotoğrafını ve çocuklar için mesajını paylaşarak anlamlı kampanyanın destekçisi oldu. Tatlıtuğ, mesajında “Bugün dünyada milyonlarca çocuk okula giderken, ne yazık ki bir o kadarı da okula gidemiyor ya da eğitimlerini çok zor koşullarda sürdürmeye çalışıyor. Eğitim her çocuğun temel hakkıdır. Onların gelecek umududur. UNICEF 70 yıldır her çocuğun ve özellikle de kriz bölgelerinde yaşayan çocukların okula gitmesi için çalışıyor. Bu fotoğrafımı yaşadıkları tüm olumsuzluklara rağmen zor koşullarda eğitimini sürdürmeye çalışan tüm cesur öğrencilere ithafen paylaşıyorum” sözlerine yer verdi.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ’DAN #BİRSENDAHAVAR KAMPANYASINA DESTEK!

11 Aralık 2015

UNICEF İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ #BirSenDahaVar kampanyası ile engeli olan ve olmayan çocukların birlikte yaşayabileceği kapsayıcı bir toplum oluşturulmasına destek veren 1 milyon kişiden biri: http://bit.ly/1QiPIHh

Devamını Oku

KURBAN BAYRAMINDA 400 BİN TARIM İŞÇİSİ ÇOCUĞA BAYRAM HEDİYESİ!

Ülkemizde hasat zamanlarında, binlerce çocuk ile milyonu aşkın tarım işçisi bir ilden diğerine göç ediyor. Sekiz yaşın üstündeki çocuklar mevsimlik tarım işçisi olarak tarlalarda çalışıyor. Kurban Bayramı’nda, siz de UNICEF’e katılın, 400 bin tarım işçisi çocuğumuza birlikte bayram hediyesi verelim, onların yaşam koşullarını iyileştirelim: http://unicefturk.org/

Devamını Oku

ARŞİV GÜNÜ!

16 Haziran 2015

İyi Niyet Elçimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un da dediği gibi; “Gelin çocuklarımızın gözlerinin içinin gülebilmesi için UNICEF’e destek olalım”.

Devamını Oku

ÇOCUKLAR İÇİN BİRLEŞİN, ÇOCUKLAR İÇİN OY VERİN!

23 Mayıs 2015

Çocuklar için birleşin, çocuklar için oy verin! UNICEF’in 2015 Seçimleri ile ilgili olarak yaptığı çağrıda İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’a katılın. UNICEF Türkiye tüm siyasi partilere çocuk haklarıyla ilgili konulara parti programlarında ve 2015 seçim kampanyalarında yer vermeleri çağrısında bulunuyor: #ÇocuklariçinOYVERİN

Devamını Oku

UNICEF İYİ NİYET ELÇİSİ, KIVANÇ TATLITUĞ DİYOR Kİ, HER ÇOCUK ÖNEMLİ – HER SES BİR KATKIDIR…

20 Aralık 2014

Kıvanç Tatlıtuğ ile şarkı söyleyin! Kıvanç Tatlıtuğ #Unicef #Imagine girişimine sizi davet ediyor… Çocuk hakları sözleşmesinin 25.yılı sebebiyle oluşturulan bu kampanyaya katılmak için; telefonunuza Touchcast Imagine uygulamasını yükleyin, kendi imagine versiyonunuzu yaratın, sosyal medyada paylaşın.. UNICEF Türkiye için IMAGINE girişimini hayata geçiren İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlıtuğ konu ile ilgili olarak “Her çocuk için çok daha iyi bir dünya oluşturmak mümkün, bunun için bize-UNICEF’e- katılın. Birlikte neler yapabileceğimizi hayal edin. Uygulamayı indirin, kendi IMAGINE şarkınızı söyleyip, yükleyin ve unutmayın her yükleme ile çocuklara sizin sayenizde küçük de olsa bir katkı sağlanmış olacak” diyor.

Devamını Oku

UNICEF İYİ NİYET ELÇİSİ KIVANÇ TATLITUĞ’DAN SOMA’YA DESTEK ÇAĞRISI!

03 Haziran 2014

“Bir süredir 10 pilot ilimizde ihtiyaç içindeki küçük çocuklarımızın anaokuluna kavuşabileceği mesajının kamuoyuna duyurulması için çalışmalar yaptık. Onbinlerce çocuk bu şekilde eğitim sistemi içine girdi. Geçtiğimiz günlerde Soma’da gerçekleşen maden kazasında yüzlerce vatandaşımızı kaybettik. Çok büyük acı yaşadık.. hepimizin başı sağolsun. Şimdi dikkatlerimizi Soma ve civar ilçelerdeki babasız kalmış çocuklarımıza çevirdik. Onlara bir şans vermemize lütfen siz de yardımcı olun. Sonsuz teşekkürlerimle sevgi ve saygılar sunuyorum.”

Devamını Oku

UNICEF’İN GELENEKSEL BALOSUNDA DÜZENLENEN MÜZAYEDEYLE ÇOCUKLAR İÇİN 65 BİN TL TOPLANDI!

20 Kasım 2012

Kıvanç Tatlıtuğ için TW Steel tarafından özel olarak üretilen iki kol saati de aynı müzayedede açık arttırmayla satışa sunuldu. İyi Niyet Elçileri Kıvanç Tatlıtuğ, Tayfun Talipoğlu ve Defne Halman’ın ev sahipliği yaptığı baloda Unicef’in Türkiye’deki ilk iyi niyet elçisi Nilüfer de bir konser verdi. UNICEF’in geleneksel balosunda geçtiğimiz yıl UNICEF’in iyi niyet elçisi ilan edilen Kıvanç Tatlıtuğ, çocukların eğitimi için herkese büyük görevler düştüğünü, bu konuda özellikle sanatçıların ve de tüm bireylerin sosyal sorumluluklarını yerine getirmelerinin öneminin altını çizdi.

Devamını Oku

KIVANÇ TATLITUĞ UNICEF’İN 60.YIL BALOSUNDA İYİ NİYET ELÇİLERİYLE BULUŞTU!

07 Ocak 2012

Unicef’in 60. Yıl Balosu 05.01.2012 tarihinde Hilton Oteli’nde yapıldı. Geceye Unicef İyi Niyet Elçileri’nden Türkan Şoray, Müjdat Gezen, Ayşe Kulin, Gülsin Onay, Tayfun Talipoğlu ve en yeni İyi Niyet Elçisi Kıvanç Tatlutuğ’un yanında Selçuk Yöntem, Zülfü Livaneli, Rahmi Koç ve UNICEF Uluslararası İyi Niyet Elçisi Amii Stewart gibi birçok ünlü isim katıldı.

Devamını Oku

BAŞARILI, GENÇ OYUNCU KIVANÇ TATLITUĞ UNICEF TÜRKİYE İYİ NİYET ELÇİSİ İLÂN EDİLDİ.

22 Aralık 2011

UNICEF dünyada “İyi Niyet Elçiliği” misyonunu başlatan ilk kuruluştur. 1954 yılında Danny Kaye ile başlayan UNICEF İyi Niyet Elçiliği Sir Peter Ustinov, Audrey Hepburn ile devam etti. Her biri kendi alanında üstün başarıları ve saygın kişilikleri ile öne çıkan “UNICEF İyi Niyet Elçileri”nin misyonu, çocukların haklarını korumak için yapılan çalışmalara destek vermektir. Günümüzde dünyaca ünlü sanatçılardan Roger Moore, Whoopi Goldberg, Jackie Chan, Susan Sarandon, Mia Farrow, Ricky Martin; dünyaca ünlü sporculardan Leo Messi, David Beckham, Serena Williams kendilerini UNICEF aracılığıyla çocuklara adamış ünlü isimlerden bazılarıdır. UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçileri: Türk Sinemasının Sultanı Türkân Şoray, değerli yazarımız Ayşe Kulin ülkemizin çok değerli sanatçılarından Devlet Sanatçısı Yıldız Kenter, tiyatro dünyamızın büyük değeri ve Türkiye’nin çeşitli kentlerinde kurduğu okullarda büyük yetenekler yetiştiren Müjdat Gezen, ünlü piyanistimiz, Devlet Sanatçısı Gülsin Onay, saygın gazeteci ve TV yapımcısı Tayfun Talipoğlu, değerli milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve Bilkent Senfoni Orkestrası UNICEF’in diğer Türkiye İyi Niyet Elçileri’dir. Kıvanç Tatlıtuğ, UNICEF’in 5 Ocak 2012’de Hilton İstanbul’da gerçekleştireceği ‘Çocuklarla 60 Yıl’ balosuna UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçileri Türkân Şoray, Yıldız Kenter, Müjdat Gezen, Ayşe Kulin, Tayfun Talipoğlu, İbrahim Kutluay ile birlikte ev sahipliği yapacak.