Kıvanç Tatlıtuğ Offical Web Site

Menu
Filmografi

Gümüş

2005-2007

Gümüş 2005-2007 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanmış, toplam 100 bölümden oluşan Türk romantik drama tv dizisidir.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Mehmet Şadoğlu” karakterini canlandırdığı dizi, Gümüş ve Mehmet Şadoğlu çiftinin yaşamları ve ailelerinin hayatlarını konu almaktadır.
Gümüş, Ortadoğu’ya satılan ve yayınlanan ilk Türk dizisi olma özelliği taşımaktadır. Gümüş dizisi yayınlandığı ülkelerde geniş kitlelere ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştır.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Ekrem Bora, Laçin Ceylan, Tarık Ünlüoğlu, Cüneyt Çalışkur, Serdar Orçin, Ayça Varlıer.

Menekşe ile Halil

2007-2008

Menekşe ile Halil 2007-2008 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanmış Türk romantik drama tv dizisidir.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Halil Tuğlu” karakterini canlandırdığı dizi, aynı pastanede çalışan Menekşe ve Halil karakterlerinin Berlin’de başlayıp, İstanbul’a sürüklenen imkansız aşkını konu almaktadır.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Sedef Avcı, Hasan Küçükçetin, Murat Daltaban, Caner Candarlı, Fırat Tanış, Yıldız Kültür.

Aşk-ı Memnu

2008-2010

Aşk-ı Memnu 2008 – 2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanmış, 2 sezon süren Türk romantik drama tv dizisidir. Dizi, Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Behlül Hazneder” karakterini canlandırdığı dizi, İstanbul’un sayılı zenginlerinden biri olan Adnan Bey’in kendisinden yaşça küçük, genç bir kız olan Bihter ile evliliği sonrası değişen hayatlarını ve Bihter’in Behlül ile olan yasak aşkını konu almaktadır.
Yayınlandığı yılların en popüler ve en çok izlenen tv dizilerinden biri olan “Aşk-ı Memnu” final bölümüyle izleyicilerin yaklaşık %70’ini ekran başına çekmiştir.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya, Nur Fettahoğlu, Eda Özerkan.

Ezel

2009-2011

Ezel 2009-2011 yılları arasında önce Show Tv daha sonra Atv ekranlarında yayınlanmış Türk aksiyon drama tv dizisidir.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Sekiz” karakteriyle 4 bölüm konuk oyuncu olarak yer aldığı dizi, bir kumarhane soygunu için kurulan tuzak sonrasında değişen hayatları konu almaktadır.
Ezel, yurt dışında da yayınlanmış ve yayınlandığı ülkelerde büyük ilgi görmüştür.
Oyuncular: Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, İpek Bilgin, Barış Falay, Sedef Avcı, Burçin Terzioğlu, Yiğit Özşener, Sarp Akkaya, Bade İşçil, Rıza Kocağlu, Berrak Tüzünataç, Beyazıt Gülercan, İsmail Filiz, Salih Kalyon.

Kuzey Güney

2011-2013

Kuzey Güney 2011 – 2013 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Türk drama tv dizisidir.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Kuzey Tekinoğlu” karakterini canlandırdığı dizi, tek ortak noktaları aşkları Cemre olan iki kardeşin, birbirinden farklı hayatlarını, hedeflerini ve hayatta var olmak için verdikleri zorlu mücadeleyi konu almaktadır.
“Kuzey Güney” yayınlandığı dönemde Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri olmuştur.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Öykü Karayel, Buğra Gülsoy, Bade İşçil, Merve Boluğur, Hazar Ergüçlü.

Kelebeğin Rüyası

2013

Kelebeğin Rüyası 2013 yapımı Türk dram filmidir.
Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği filmin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’ın paylaşmaktadır.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Muzaffer Tayyip Uslu” karakterini canlandırdığı film, II. Dünya Savaşı döneminde Zonguldak’ta yaşayan ve genç yaşta veremden ölen şairler Muzaffer Tayyip Uslu ve Rüştü Onur’un hayat hikayesini konu almaktadır.
“Kelebeğin Rüyası” 86.Akademi Ödüllerinde (Oscar) “En İyi Yabancı Film” kategorisinde Türkiye’den aday gösterilmesinin yanı sıra, 15. Moondance Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Film,” “En İyi Film Müziği” ve “En İyi Aktör” dallarında ödül almış ve pek çok ödüle layık görülmüştür.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin, Farah Zeynep Abdullah.

Kurt Seyit ve Şura

2014

Kurt Seyit ve Şura 2014 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmış Türk drama tv dizisidir.
Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Kurt Seyit Eminof” karakterini canlandırdığı dizi, Kırımlı bir Türk asker olan Kurt Seyit Eminof ve Rus bir ailenin kızı olan Şura/Alexandra Julianova Verjenskaya’nın aşkı konu alınmıştır.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Fahriye Evcen, Ushan Çakır, Birkan Sokullu.

Cesur ve Güzel

2016

Cesur ve Güzel 2016-2017 yılları arasında Star Tv’de yayınlanmış drama dizisidir.
“Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adamın geçmişin izlerini sürerek sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen Korludağ’a gelişiyle gelişen olayları, değişen hayatları ve düşman aileden Sühan ile imkansız aşkını konu almaktadır.
Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent, Devrim Yakut, Erkan Avcı, Serkan Altunorak.

Hadi Be Oğlum

2018

Hadi Be Oğlum 2018 yapımı Türk dram filmidir.
Kıvanç Tatlıtuğ’un “Ali” karakterini canlandırdığı film, tur teknesi işleten Ali’nin İletişim sorunu olan oğlu Efe’ye hayatını adadığı bir baba oğul hikayesini konu almaktadır.

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın

Organize İşler 2

2019

“Organize İşler 2” 2019 yapımı Türk Komedi filmidir.
Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği, “Organize İşler” filminin devam halkası olan filmde, Kıvanç Tatlıtuğ “SARI” lakaplı “Saruhan Zincir” karakterini canlandırmaktadır.

Film, İstanbul’da yaşama tutunmuş SARUHAN’nın, Asım Noyan’la karşı karşıya geleceği sazan sarmalı hikayesini konu almaktadır.

Oyuncular; Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı

Çarpışma

“Çarpışma” 2018 yapımı Türk Tv Dizisidir.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Kadir Adalı karakterini canlandırdığı dizi, dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu almaktadır.

Oyuncular​: Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buçe Kahraman, Furkan Kalabalık

Yakamoz S-245

YAKAMOZ S-245


Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor. 

Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibi insanlığı tehdit eden güneşten kaçabilmek için askeri bir deniz altına binmek zorunda kalır. 

Oyuncu Kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Arman), Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban(Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), GüvenMurat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server)

Aşıklar Bayramı

AŞIKLAR BAYRAMI

 

Tanınmış bir halk ozanı olan Heves Ali ve avukat oğlu Yusuf’un pişmanlık, öfke, merak ve yirmi beş yıllık hasretle dolu hikâyesi… Kemal Varol’un aynı adlı romanından uyarlandı.

Oyuncular:Kıvanç Tatlıtuğ,Settar Tanrıöğen,Uğur Uzunel

Aile

AİLE 

“Yanlış sevilen yalnız çocukların hikayesi...” 

Aileden yaralı iki yalnız... Aslan ve Devin. Çok yanlış bir zamanda, çok yanlış bir dünyada karşılaşan ateş ve barut... Ancak bin yıldır şahidiz ki; ateş ve barut ne zaman bir araya gelse, sonuç yok oluştur... Ve bazen yeniden yapmak için tek çare, önce yok etmektir. 

Aslan ve Devin için de değişen bir şey yok. ‘Doğru’ bildikleri aileyi kurmanın tek yolu, ‘yanlış’ bir aileden kaçmak... Ancak bu aile başka...Temeli kanla atılmış, varlığını sürdürmek için Yusuf Soykan’ın kurallarına tutunan bir aile bu... Aile olmayı her gece aynı sofrada buluşmak sanan bir aile... 

Ve bu deliler evine düşen bir psikolog...
Ama Soykanlarda sofradan kaçamazsın! Belki de tek çare, o sofrayı yakmaktır! 

 

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Levent Ülgen, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Emel Göksu, İpek Çiçek, Umutcan Ütebay, Ecem Simge Yurdatapan, Abdurrahman Yunusoğlu, Ali Savaşçı, Mert Denizmen, Yüsra Geyik, İpek Tenolcay

Aile

Boğa Boğa

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yer aldığı, Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Netflix filmi Boğa Boğa'nın konusu;
İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

Yönetmen: Onur Saylak
Senarist: Hakan Günday
Oyuncu kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)
Yapımcı: Kerem Çatay
Yapım Şirketi: Ay Yapım

 

İstanbul İçin Son Çağrı

24.11.2023

New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Mehmet ve Serin, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.

Yönetmen: Gönenç Uyanık
Senarist: Nuran Evren Şit
Oyuncular:
Kıvanç Tatlıtuğ (Mehmet)
Beren Saat (Serin)
Yapım Şirketi: OGM
Gösterim Tarihi:  24 Kasım  2023